موضوع دانلود پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبني

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبني”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبني

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, آب پنیر ,محصول جانبی ,فراورده‌های لبنی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبني” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبني

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۲۷ اسلاید   قسمتی از اسلایدها:  3- Branost      یک پنیر آب پنیری قهوه‌ای رنگ که در کشورهای مختلف با نام‌های مختلف مانند در شمال آمریکا gjetost  در سوئد به نام mesost  در دانمارک به نام myseost و در ایسلند  my suostur. تولید: به وسیله جوشاندن مخلوطی از شیر ۲۴% (شیر بز+ شیر گاو)+ خامه + آب پنیر با دقت برای چندین ساعت تا زمانی که آب آن بخار شود جوشانده می شود. گرما قند شیر را به کارامل تغییر می­دهد که طعم مخصوص به این پنیر می دهد آنگاه آماده مصرف شده در سایز های مناسب بسته بندی می شود. در انواع کم چرب آن نسبت میزان آب پنیر به شیر و خامه بیشتر است. مزه و رنگ اینها وابسته به این است که مقدار کارامل آنها چقدر است.   فهرست مطالب و اسلایدها آب پنیر whey Production Uses orginal adittive Health …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *