موضوع دانلود پاورپوینت اکسید های سولفور

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت اکسید های سولفور”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت اکسید های سولفور

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, اکسید های, سولفور

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت اکسید های سولفور” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت اکسید های سولفور

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۵۸ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: منابع سولفور اکسید ها: طبق اصول جهانی برآورد شده که سالانه ۱۴۶ میلیون تن SO2 مستقیماً وارد اتمسفر می گردد. به علاوه سالانه نزدیک به ۱۹۴ میلیون تن SO2 در نتیجه اکسایش هیدروژن سولفید (H2S) در اتمسفر تولید می شود. بنابراین یک فرآیند فرعی (اکسایش H2S) بیش از انتشارات مستقیم SO2 اتمسفری می باشد. منشا H2S اتمسفری، فساد مواد آلی است. باتلاقها، لجن زارها و جلگه ها علی الخصوص مولد آن هستند. اقیانوس ها منشا سالانه ۳۰ میلیون تن می باشند، در حالی که منابع بیولوژیکی ۷۰ میلیون تن تولید می کنند. کنترل آلودگی Sox زمانی راه حل، مشکل آلودگی سولفور مربوط به زغال سنگ روی آوردن به سوخت فسلی یا یک شکل متناوب انرژی همچون نیروی هیدروالکتریکی یا نیروی الکتریکی هسته ای، مشکل را حل ننموده، مقادیر محدود منابع انرژی کنون چنین راه حل هایی را غیر عملی می سازد.   فهرست مطالب و اسلایدها: اکسید های سولفور منابع سولفور اکسید ها طرق از بین رفتن SO2 اتمسفری تاثیرات بر روی گیاهان Sox …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *