موضوع دانلود پاورپوینت باکتریهای تثبیت کننده ازت مولکولی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت باکتریهای تثبیت کننده ازت مولکولی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت باکتریهای تثبیت کننده ازت مولکولی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, باکتریهای تثبیت کننده ,ازت مولکولی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت باکتریهای تثبیت کننده ازت مولکولی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت باکتریهای تثبیت کننده ازت مولکولی

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۱۳ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: دی ازوتروف به روش همیاری: این حالت،‌ نوعی همزیستی باکتری‌های دی‌ازوتروف با گیاهان است که به صورت تماس فیزیکی و همزیستی با هم و بدون تشکل اندام ساختمانی خاصی برای محدود کردن مکان همزیستی صورت می‌گیرد. باکتری‌های این گروه معمولاً در ریزوسفر، روی سطح ریشه و همزیستی صورت می‌گیرد ۱- ازوسپیریلوم : تاثیر آن در تولید هورمون اوکسین ۲- آلکالیژنس فکالیس: اولین بار از ریشه برنج ۳- استوباکتری دی ازوتروفیکوس ۴- باسیلوس ازتو فیکسنس دی ازوتروف به روش همزیستی: همزیستی آنابنا- آزولا : همزیستی بین سرخس آبزی  آزولا و سیانو باکتری دی ازوتروف به نام آنابنا آزوله میزان C/N در حدود ۱۲ میزان کل ازته به صورت کود سبز در حدود ۳۰-۱۰۰ کیلو در یک دوره کشت برنج   فهرست مطالب و اسلایدها: دی ازو تروف   آزاد زی      همیار   همزیست ميزان كود ازته تثبيت شده توسط باكتري در گياهان مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *