موضوع دانلود پاورپوینت بسته بندی روغن نباتی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت بسته بندی روغن نباتی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت بسته بندی روغن نباتی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, بسته بندی, روغن نباتی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت بسته بندی روغن نباتی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت بسته بندی روغن نباتی

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۵۵ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: روغن نباتي به عنوان يكي از كالاهاي اساسي در الگوي مصرف غذايي ، اهميت و نقشي ويرژه دارد . روغن هاي خوراكي و بطور كلي چربي ها ، يكي از سه مواد اصلي غذايي مورد نياز بشر را تشكيل مي دهند كه به لحاظ ميزان توليد انرژي در بدن به ازاي واحد وزن ، از ارزش بيشتري نسبت به پروتئينها و هيدروكربونها برخوردار است . هر گرم چربي حدود ۹ كالري انرژي توليد كرده ، حال آن كه به ازاي هر گرم پروتئين يا هيدروكربور ، انرژي توليد شده حدود ۴ كالري مي باشد . چربيها علاوه بر تامين انرژي لازم براي بدن انسان ، در ساخت و ساز و ترميم بافتها نيز نقش مهمي را بر عهده داشته و افزون بر آن ، سرشار از ويتامينها  نيز مي ياشد .   فهرست مطالب و اسلایدها: بخش اول :کلیات صنعت روغن و اهمیت آن در تغذیه ویژگی های روغن های خوراکی روغن خام تشکیل شرکت سهامی روغن نباتی جهان(سهام عام) و به ثبت رساندن آن بازار مصرف روعنهای خوراکی بخش دوم مرحله صمغ گیری مرحله خنثی سازی هیدروژنا سیون بی بو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *