موضوع دانلود پاورپوینت بهينه‎ سازي مصرف انرژي در صنعت شير

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت بهينه‎ سازي مصرف انرژي در صنعت شير”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت بهينه‎ سازي مصرف انرژي در صنعت شير

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, بهینه‌ سازی مصرف انرژی ,در صنعت شیر

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت بهينه‎ سازي مصرف انرژي در صنعت شير” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت بهينه‎ سازي مصرف انرژي در صنعت شير

 


                نوع فایل:power point قابل ویرایش: ۳۰ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: ۱-تشكيل جلسة مقدماتي و تشريح اهداف و نحوة انجام كار وانتظارات گروه مميزي از مديريت و كارشناسان كارخانه در جهت همكاري و بهبود انجام پروژه. ۲-بازديد از كلية قسمتهاي كارخانه و پروسة توليد و همچنين مطالعة فرآيند توليد. ۳-جمع‎آوري اطلاعات تجهيزات انرژي بر كارخانه، مصارف انرژي و ميزان توليد، در قالب يك پرسشنامه. ۴-اندازه‎گيري‎هاي متعدد در فرآيند توليد و پست‎هاي برق و تجهيزات انرژي بر خط توليد در چند نوبت. ۵-بررسي اطلاعات مصرف ويژه انرژي قبل از انجام مميزي انرژي ( بر اساس مصارف انرژي و ميزان توليد) و سپس محاسبة اين مقادير از روي نتايج اندازه‎گيري و بررسي مغايرتها. ۶-شناسايي تلفات انرژي و تعيين پتانسيل‎هاي صرفه‎جوئي انرژي. ۷-ارائه راهكارهاي كاهش مصرف انرژي در قالب راهكارهاي بدون هزينه، كم هزينه و پر هزينه، به همراه محاسبات فني و اقتصادي وتعيين ميزان سرمايه‎گذاري و زمان بازگشت سرمايه.   فهرست مطالب و اسلایدها: سهم مصارف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *