موضوع دانلود پاورپوینت بوتولیسم

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت بوتولیسم”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت بوتولیسم

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, بوتولیسم

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت بوتولیسم” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت بوتولیسم

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۲۵ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: كنسروها بويژه كنسروهاي خانگي بيشترين موارد آلودگي به اين باكتري را نشان مي دهند. انواع كنسرو مانند باقلا٬ لوبيا٬ نخود سبز٬ مارچوبه٬ قارچ٬ ماهي تن٬ و ساير فراورده هاي گوشتي و غذاهايي مانند دل و جگر٬ ژامبون٬ سوسيس٬ ماهي دودي٬ ميگو در ايجاد بوتوليسم دخالت داشته اند. مواردي از مسموميت هم در اثر نگهداري حجم زيادي غذاي آلوده به اسپرم كه قسمت پايين آن بي هوازي بوده گزارش شده است. غذاهايي كه داراي اسيديته بالايي باشند براي رشد كلستريديوم بوتولينوم مناسب نيستند و اصولا در pH   كمتر از ۴٫۵ اين باكتري قادر به رشد و نمو نيست.   فهرست مطالب و اسلایدها: كلستريديوم بوتولينیوم كلستريديوم بوتولينیوم اكولوژي كلستريديوم بوتولينوم اكولوژي كلستريديوم بوتولينوم  نوع کلاسیک بوتولیسم بوتولیسم زخم بوتولیسم  نوزادی علائم مسمومیت با سم کلستریدیوم بوتولینیوم راههاي پيشگيري از بروز بوتوليسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *