موضوع دانلود پاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, بیوسورفکتانت ها, و سورفکتانت ها

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۱۷ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: بیوسورفاکتانها در صنایع ارایشی باعث سازگاری بیشتر محصول با پوست بوده و به عنوان مرطوب کننده مورد استفاده است. در صنعت بهداشتی مواد شوینده ای که از بیوسورفاکتانت ها تولید می شوند به عنوان عامل خیس کننده عمل کرده کشش سطحی اب را کم می کنند.  ذرات کثیف و اب را با یکدیگر اتصال می دهند و باعث پاک  کنندگی بهتر می شوند.   فهرست مطالب و اسلایدها: بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت ها ویژ گی ها  تولید بیوسورفکتانت ها طبقه بندی بیوسورفکتانت ها کاربردهای صنعتی بیوسورفاکتانت ها         کاربرد در صنایع غذایی کاربرد در صنایع ارایشی و بهداشتی کاربرد در صنعت نفت افزایش بازیابی میکروبی نفت (MEOR) انتقال نفت سنگین سایر کاربردها اهمیت اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *