موضوع دانلود پاورپوینت توت فرنگی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت توت فرنگی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت توت فرنگی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, توت فرنگی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت توت فرنگی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت توت فرنگی

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۱۰ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: نحوه تکثیر الف) ازدياد جنسي: ازدياد توت فرنگي بوسيله بذر مخصوص ارقامي است که طبيعتا توليد ساقه رونده نمي کنند و يا ارقامي که ساقه هاي رونده کمي دارند و همچنين جهت توليد ارقام جديد از روش ازدياد بذري استفاده مي شود  ب) ازدياد غير جنسي: در ازدياد غير جنسي که به دو صورت تقسيم بوته و ازدياد از طريق ساقه هاي رونده  است. از ديگر خواص توت فرنگي مي توان به موارد زير اشاره كرد : دم كرده برگ توت فرنگي يا ميوه توت فرنگي مي تواند نقرس و سنگ هاي مثانه را معالجه كند. –     اگر توت فرنگي را له كنيد و در آب بريزيد،     نوشابه اي به دست مي آيد كه براي درمان  تب هايي كه با بيماريهاي التهابي همراه  مي باشد بسيار مفيد است.  –    توت فرنگي به علت داشتن آهن و ويتامين c  در خونسازي بدن مؤثر است.   فهرست مطالب و اسلایدها: تاريخچه توت فرنگي مشخصات گياه شناسي نحوه تکثیر شرايط خاک و شر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *