موضوع دانلود پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی,پاورپوینت اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت درباره اصلاح نخود در برابر بیماری برق زدگی

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۳۲ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : lکاشت نخود:به ۲ صورت کشت داریم   l1-در کشت بصورت سنتی بذر و کود را بصورت دست پاش پاشیده و هرس و ما له یا دیسک می زنیم در کشت نیمه مکانیزه با استفاده از تراکتور که به آن فاروئر بسته شده جوی و پشته ها را ایجاد می کنیم . فاصله خطوط ۴۵ – ۲۳ می باشد بعد روی پشته ها را با دست شیاری به عمق ۱۰ سانتیمتر باز کرده و بذور را با فاصله ۵ تا ۱۰ سانتیمتر درون شیارمی کاریم . برداشت :برداشت به موقع در عملکرد اهمیت به سزایی دارد زیرا تاخیر در برداشت باعث ریزش می شود . برای خرمنکوبی طوبت باید ۱۲ -۱۰ ٪ باشد.متوسط عملکرد نخود ۴۵۰ کیلوگرم در هکتار است که در کشت بهاره ۵۸۵ و در کشت انتظاری ۹۰۵ کیلوگرم در هکتار است . نخود. درارای ۲۸ -۱۸ ٪ پروتئین می باشد lنخود(Cicer arietinum)  گياهي ديپلوييد با ۱۶ كروموزموم (۲n=16) مي باشد.اين گياه خود بارور بوده و دگر دگرده افشاني در آن بين صفر تا ۱% است.اولين نوشته ها درباره اين گياه به ۵۴۵۰ سال قبل از ميلادي بر مي گردد.تحقيقات در ارتباط با مبدآ نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *