موضوع دانلود پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه,پاورپوینت واکنشهای فلزات واسطه

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت درباره واکنشهای فلزات واسطه

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۵۳ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : همانطورکه فلزاتی مانند لیتیم و منیزیم نقش بسیار مهمی در سنتز ترکیبات آلی دارند، فلزات واسطه هم بسیار مهم هستند. در این فصل واکنشهای شامل فلزات واسطه را مورد بررسی قرار می دهیم. در مقایسه با واکنشگرهای لیتیم و منیزیم که با مقادیر استوکیومتری بکار می روند بسیاری از واکنش های مربوط به فلزات واسطه فرآیندهای کاتالیتیکی هستند. شیمی مربوط به ترکیبات آلی مس در سالهای اخیر پیشرفت زیادی داشته است. این امر شیمیدانان را بر آن داشت تا اثر نمک مس را بر روی واکنشهای معرف گرینیارد در ترکیب با کتونهای غیر اشباع مورد بررسی قرار دهند. واکنشگر گرینیارد در حالت عادی با این کتونها محصول افزایش ۱و۲ را بدست می دهد اما در حضور مقدار کاتالیتیکی از CuI محصول افزایش مزدوج یا ۱و۴ را حاصل می کند. گونه های R 2 CuLi به نام کوپرات شناخته می شود و به عنوان واکنشگر سنتزی بکار می روند.    لیتیم دی متیل کوپرات در محلول معمولاً به صورت دیمر وجود دارد. نحوه ی قرارگیری لیتیم و اتم های مس به گو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *