موضوع دانلود پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ

دسته بندی: علوم پزشکی

تگ: پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ,پاورپوینت آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت در مورد آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۴۲ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : فشار خون : فشاری که در هر انقباض عضله قلب بر اثر برخورد خون به دیواره سرخرگ وارد می شود . وسایل و شرایط لازم براي سنجش فشار خون:       qفراهم کردن شرایط صحیح قبل از انجام اندازه گیری فشارخون   qدستگاه فشارسنج   qگوشی پزشکی ترجیحا با دو قسمت بل و دیافراگم     Øفشارسنج عقربه ای Øفشارسنج جیوه ای Øفشارسنج دیجیتالی   فشارسنج عقربه ای و جیوه ای در ایران کاربرد بیشتری دارد و غیر از اختلاف در نوع مانومتر بقیه وسایل در این دستگاهها مشترک هستند. .۱کاف یا بازوبند :   یک روکش پارچه ای با پوشش دو لایه و مستطیل شکل که در دو نوع کلی برای پوشش فشار خون کودکان و بزرگسالان طراحی شده است.     * از بازوبند فشار سنج می توان برای جلوگیری از خونریزی سرخرگی دست یا پا به جای شریان بند استفاده کرد.       تذکر : از کاف فشار سنج بزرگسالان برای    کودکان و بالعکس نم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *