موضوع دانلود پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداري شماره ۵

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداري شماره ۵”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداري شماره ۵

دسته بندی: علوم انسانی

تگ: پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداری شماره ۵,پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره ۵

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداري شماره ۵” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداري شماره ۵

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۲۰ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : هدف این استاندارد تعیین الزامات زیر است:   الف . مواردی که صورتهای مالی بابت رویدادهای بعد از تاریخ ترازنامه تعدیل می‌شود، و   ب. افشای اطلاعات درباره رویدادهای بعد از تاریخ ترازنامه تا تاریخ تأیید صورتهای مالی.   •طبق این استاندارد اگر رویدادهای بعد از تاریخ ترازنامه بیانگر نامناسب بودن بکارگیری فرض تداوم فعالیت باشد، واحد تجاری نباید صورتهای مالی خود را برمبنای تداوم فعالیت تهیه کند. « این استاندارد باید برای گزارشگری مالی  رویدادهای بعد از تاریخ ترازنامه بکار گرفته شود» رویدادهای مطلوب و نامطلوبی است که بین تاریخ ترازنامه و تاریخ تأیید صورتهای مالی رخ می ‌ دهد.   این رویدادها را می ‌ توان به دو گروه طبقه ‌ بندی کرد :   الف: رویدادهای تعدیلی بعد از تاریخ ترازنامه :  رویدادهایی که شواهدی در‌   ‌ مورد شرایط موجود در تاریخ ترازنامه فراهم می ‌ کند. &n …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *