موضوع دانلود پاورپوینت در مورد مباني و ريشه هاي فساد اداري

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت در مورد مباني و ريشه هاي فساد اداري”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت در مورد مباني و ريشه هاي فساد اداري

دسته بندی: علوم انسانی

تگ: پاورپوینت در مورد مبانی و ریشه های فساد اداری,پاورپوینت مبانی و ریشه های فساد اداری

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت در مورد مباني و ريشه هاي فساد اداري” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت در مورد مباني و ريشه هاي فساد اداري

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۸۶ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : ضرورت بحث فساد اداري در عصر حاضر چيست ؟   از فساد اداري چه تعاريفي شده است  ؟   رويكردهاي مختلف در خصوص فساد اداري چيست ؟   سطوح فساد اداري چگونه است ؟   عوامل ايجاد کننده فساد اداری چيست؟   رابطه فساد اداری با فرهنگ ، با اجتماع ، با سياست ، با اقتصاد ، با فقر ، با دموکراسی ، با آزادی مطبوعات ، با قضا ، با ديکتاتوری … چگونه تبيين می شود ؟   چگونگي كنترل فساد اداري ؟ ۱- بحث مبارزه با فساد چه از نوع اقتصادی و چه اداری در سطح بين المللی است .   مواد مخدر ، فساد رايانه ای ، پولشويی و امثالهم در داخل مرز جغرافيای يک کشور نمی ماند .       l 2- بحث مبارزه با فساد کاملا جدی است . انباشتی از ادبيات ، تئوری ها و اقدامات در اين زمينه در دنيا بوجود آمده است . l 3- از سال ۱۹۸۱ هر دوسال يک بار کنفرانس مبارزه با فساد زير نظر سازمان ملل شروع شده است . در اين کنفرانس کارشناسان و محققان از سراسر دنيا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *