موضوع دانلود پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی,پاورپوینت کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت در مورد کاربرد کامپیوتر در اقتصاد کشاورزی

 


نوع فایل : پاورپوینت ( Power Point ) قابل ویرایش   تعداد اسلاید ها :۷۵ اسلاید   بخشی از اسلاید ها : اين نرم‌افزار ، نرم‌افزاري قابل برنامه‌نويسي و داراي منوهايي براي انجام تحليل‌هاي آماري از پيش تعريف‌شده (نظير: تحليل مدل‌هاي رگرسيوني، تحليل روندها، تحليل مدل‌هاي ARCH و GARCH و …) بوده و به گونه‌اي طراحي شده است كه مي‌تواند بدون هيچ واسطه‌اي ليست گسترده‌اي از فرمت داده‌ها (شامل: فرمت داده‌هاي Excel ، ASCII ، Text و غيره ) را بنويسد يا بخواند.      مديريت داده‌ها : — ايجاد پرونده‌‌كاري — اوليـن گام در هنگام بكارگيري نرم‌افزار EViews ، ايجاد يك پرونده‌‌كاري (مكاني است كه Object ‌ها در آن نگهداري مي‌شوند) با پسوند ” .wf1 *” و بارگذاري مجدد آن در استفاده‌هاي بعدي است. هر پرونده‌‌كاري، شامل دو Object پيش‌فرض است: ” C ” كه يك بردار از ضرايب است و ” Resid ” كه نشان‌دهنده باقيمانده‌هاي رگرسيوني مي‌با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *