موضوع دانلود پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, دستاورد های عملی ,مهندسی ژنتیک, در بیوتکنولوژی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت دستاورد هاي عملي مهندسي ژنتيك در بيوتكنولوژي

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۲۲ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: يكي از جالب ترين مثال هاي اهميت مهندسي ژنتيك ، توليد انسولين انساني مي باشد . انسولين انساني كه از طريق مهندسي ژنتيك تهيه شده است ، اولين داروي بيوتكنولوژيك است كه وارد بازار شده است . انسولين پروتئيني است كه در پانكراس توليد مي شود و براي تنظيم متابوليسم كربوهيدرات بدن حياتي مي باشد  . ديابت كه بيماري وجود آمده در اثر كمبود انسولين است ، ‌ميليون ها انسان را رنج مي دهد . درمان قطعي ديابت ، تزريق پياپي يا تجويز خوراكي انسولين است و از آنجايي كه انسولين بيش تر پستانداران از نظر ساختمان مشابه مي باشد ، درمان ديابت انساني با استفاده از انسولين استخراج شده از پانكراس گاو و خوك امكان پذير است ، اما انسولين غير انساني به اندازه ي انسولين انساني موثر نيست و فرآيند استخراج آن گران و پيچيده مي باشد . امروزه ژن توليد  انسولين انساني در باكتري ها كلون مي شود .   فهرست مطالب و اسلایدها: پروتئين هاي پستانداران انسولين انساني میکروارگانیسم ها در خد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *