موضوع دانلود پاورپوینت دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, دستورعمل های واحدهای سیار ,و ثابت, عرضه مواد غذایی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۱۹ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی ممنوعیت عرضه این نوع مواد غذایی شامل آن هایی که با بسته بندی مورد تایید سازمان غذا و دارو، با رعایت کامل توصیه ها و دستور عمل های مندرج بر روی بسته بندی ها، عرضه می شود نمی گردد. فروش لبو، باقلا، شلغم، انواع ذرت، سيب زميني آب پز، منوط به رعايت ضوابط مرتبط با بهداشت مواد غذايي و عدم استفاده ازا فزودني هاي غير مجاز می باشد. دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی تاييديه از شهرداري محل، پليس راهنمايي و رانندگي در موارد در خواست هاي شخصي ارائه تعهد نامه محضري مبني برعدم عرضه، نگهداري واستعمال مواد دخاني وپذیرش مسئولیت عواقب ناشی از آن   فهرست مطالب و اسلایدها: دستورعمل های واحدهای سیار و ثابت عرضه مواد غذایی دستورعمل اجرایی صدور گواهی صلاحیت و پروانه بهداشتی کیوسک ثابت سیستم دفع فاضلاب کیوسک ثابت وسیار بازرسي بهداشتي واحد پشتیبان تاييديه از شهرداري محل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *