موضوع دانلود پاورپوینت دستگاه جذب اتمي

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت دستگاه جذب اتمي”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت دستگاه جذب اتمي

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, دستگاه, جذب اتمی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت دستگاه جذب اتمي” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت دستگاه جذب اتمي

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۲۳ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: روش كار  لامپ كاتد توخالي ابتدا لوله شيشه‌‌اي تخليه شده و با يك گاز بي‌‌اثر مانند ارگون يا نئون پر مي‌‌شود (فشار گاز بي‌‌اثر kpa2/1 – 5/0 است.) در يك لامپ كاتد توخالي ولتاژ V  400 – 100 بين آند و كاتد برقرار مي‌‌شود كه در نتيجه آن گاز موجود در داخل لامپ يونيزه شده، جرياني حدود ۱۰-۳ ميكرو آمپر از آن عبور مي‌‌كند. سپس يونهاي آرگون يا نئون شتاب گرفته به كاتد برخورد نموده و موجب خارج شدن اتمهاي فلزي از سطح آن مي شوند. در اين حالت اتمهاي فلزي يونيزه شده در اثر برخورد با يونها يا الكترونها برانگيخته مي‌‌شوند.   فهرست مطالب و اسلایدها موارد مورد نیاز در گزارش اندازه گیری با دستگاه جذب اتمی اجزاء دستگاه جذب اتمي لامپ كاتد توخالي روش كار  لامپ كاتد توخالي شعله روش كار شعله كوره روش كار با كوره سيستم تك فام كننده و شكاف تك‌‌فام كننده و شكافها تكفام ساز فت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *