موضوع دانلود پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران , دانلود پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران , سد کُریت , سازه های آبی شوشتر , پل گاومیشان , ش?

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران

 


توضیحات:فایل پاورپوینت شگفت انگیزترین سازه های مهندسی ایران،در حجم ۳۲ اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:معماری هنری پیچیده است که از دیرباز مورد توجه انسان بوده است حتی در دوره غار نشینی…انسان اولیه مجبور بوده تا پناهگاهی را برای خود انتخاب کند و از خظرها دور بماند. او هوشمندانه دست به انتخاب زد و با انتخاب غارها توانست خود را در پناهگاهی امن، محفوظ نماید. سالها گذشت و کم کم دانش خانه سازی را یاد گرفت و توانست سکونتگاهش را آنطور که می خوهد بنا کند. به مرور زمان تغییرات بیشتر و بیشتر شد و شاهکارهایی تماشایی خلق گردید.ایران، سرزمینی کهن با هزاران سال قدمت است که امروزه به سبب داشتن شاهکارهایی تماشایی از معماری زبانزد جهانیان شده است. هر کس در هر گوشه ی دنیا با دیدن تصویری از بناهای ایرانی حیرت می کند و از توصیف زیبایی آن باز می ماند. اینها همه حکایت از هوش و هنر معماران ایرانی دارد که دریایی از تجربیات را سینه به سینه و نسل به نسل منتقل کرده اند و در هر دوره ای سازه هایی شگفت انگیز را بنا نهاده اند.و…فهرست مطالب:مقدمهبادگیر چپقیسد کُریتسازه های آبی شوشترپل گاومیشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *