موضوع دانلود پاورپوینت عناصر ضد مغذي و بازدارنده‌ها

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت عناصر ضد مغذي و بازدارنده‌ها”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت عناصر ضد مغذي و بازدارنده‌ها

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, عناصر ضد مغذی, و بازدارنده‌ها

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت عناصر ضد مغذي و بازدارنده‌ها” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت عناصر ضد مغذي و بازدارنده‌ها

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۴۳ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: اهميت بررسي عناصر ضد مغذي و بازدارنده ها درخوراک:  70% هزينه هاي پرورشي مربوط به غذاست.  بسياري از غذا ها بطور طبيعي حاوي اين ترکيبات هستند.  اثرات زيان آور اين ترکيبات بر رشد و کارکرد بدن حيوان  انتخاب مواد خوراکي و تعيين حد مجاز آنها جهت جيره نويسي  استفاده از مواد ضد مغذي براي منظورهاي مفيد  فرآوري مواد غذايي و راههاي افزايش کيفيت خوراک محدودكننده تريپسين و كيموتريپسين : محدود کنندهاي تريپسين به نامهاي محدود کننده سويا (اولين بار در اين منبع غذايي کشف گرديد) و يا  محدود کننده کنيتز (اولين کسي اين ماده ضد مغذي را کشف کرد) خوانده مي شوند. در لگوم ها خصوصا سويا ، باقلا و لوبيا خام وجود دارند. مصرف سوياي خام باعث کاهش رشد در حيوان مي شود که علت آن وجود عناصر ضد مغذي است که موجب اختلالاتي در هضم و جذب منابع پروتئيني مي شود.عدم تعادل در الگوي اسيد هاي آمينه که جذب مي شوند بعلت کند شدن روند آزاد سازي اسيدهاي آمينه ضرور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *