موضوع دانلود پاورپوینت ماكاروني

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت ماكاروني”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت ماكاروني

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, ماکارونی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت ماكاروني” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت ماكاروني

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۵۰ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: تاريخچه مختصري از مصرف ماكاروني ماكاروني فرآورده هایی مانند اسپاگتی، ماکارونی، ورمیشل، نودل و لازانیا را در بر می گیرد. علاوه بر این، انواع مختلف دیگری بر حسب فرهنگ غذایی وجود دارد. تحقیقات تاریخی به طور دقیق منشاء اصلی ماکارونی را مشخص نمی کند. در واقع احتمالاً تهیه و مصرف ماکارونی پیش از نان بوده است. مدارک تاریخی پیدایش ماکارونی را به اتروسکان ها (ETRUSCAN) ، رومی ها، عرب ها و چینی ها نسبت می دهند. امروزه بیش از ۶۰۰ نوع ماکارونی تولید می شود   فهرست مطالب و اسلایدها:   مقدمه : گندم و آرد و ارزش تغذيه اي آن ها ارزش تغزیه ای گندم تاريخچه مختصري از مصرف ماكاروني ماکاروني چيست ؟ آرد سمولينا سمولینا و ویژگیهای آن مواد اوليه مورد استفاده در توليد ماكاروني حدود مجاز تركيبات آب مورد استفاده جهت ساخت ماكاروني در يك ليتر خواص تغذیه ای ماکارونی ارزش غذایی ماکارونی با سمولینا ماکارونی دانه برنجی ماکارونی پرو بيوتيك  منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *