موضوع دانلود پاورپوینت مدیریت اماده سازی وطبخ

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت مدیریت اماده سازی وطبخ”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت مدیریت اماده سازی وطبخ

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, مدیریت, اماده سازی, وطبخ

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت مدیریت اماده سازی وطبخ” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت مدیریت اماده سازی وطبخ

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۱۸ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: افرادی که با موادغذایی سروکار دارند اغلب مواقع مي توانند منبع عمده آلودگی باشند در همین رابطه روشهای بهداشتی مناسب متعددی وجود دارند که این افراد باید رعایت نمایند ، عمدتاً این روشها در موارد ذیل قابل تعیین می با شند : – رعایت نظافت شخصی در حد مطلوب –  شستشوی دستها بطور مرتب با صابون و آب تمییز ، خصوصاً قبل از شروع کار ، بعد از پایان کار ، تماس با ضایعات موادغذایی و مواد شیمیایی – رعایت رفتارهای بهداشتی – توجه به آزمایشات دوره ای پزشکی ، بویژه افرادی که بیماری آنها محرز گردیده است یا مظنون به ابتلا به بیماری و یا حامل هر نوع بیماری هستند که احتمال انتقال آن از طریق موادغذایی وجود دارد و بتواند غذا را آلوده کند ، نباید وارد محیط کار شده.   فهرست مطالب و اسلایدها عوامل فردی ( بهداشت فردی و آموزشی ) (آماده سازی)Preparing مثالهایی از آلودگی Cross contamination Cooking Serving and Holding تمیز کردن سطوح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *