موضوع دانلود پاورپوینت معمارلوکور بوزیه

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت معمارلوکور بوزیه”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت معمارلوکور بوزیه

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت معمارلوکور بوزیه

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت معمارلوکور بوزیه” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت معمارلوکور بوزیه

 


.                 دانلود پاورپوینت با موضوع معمارلوکور بوزیه  در قالب ppt ودر۴۱اسلاید، قابل ویرایش برشی ازمتن تحقیق: لوکوربوزیه در لشودفوند،شهر کوچکی درشمال غربی سوئیس، در نزدیکی مرز فرانسه متولد شد.خیلی‌ها تاکنون لوکوربوزیه با ملیت فرانسوی می‌شناختند، دیدن تصویرش روی اسکناس‌های ۱۰ فرانکی سوئیسی تعجب ‌برانگیز است علاقه ی زیادی به هنرهای بصری داشت، نزد شخصیبه نام چارلز لپلاتنیه،معلم مدرسه هنرهای زیبای محلی بود وخود دربوداپست و پاریس درس خوانده بود،به آموختن مبانی هنر پرداخت. اولین خانه هایی که او طراحی کرد در لشودفوند و متعلق به خود وی بودند ، مانند( ویلا فالت،ویلا شوآب و ویلا ژان نرت(این خانه ی آخر را برای پدر و مادرش ساخته بود.  لوکوربوزیه ، دراواخر سال ۱۹۱۱ به کشورهای یونان و ترکیه رفت.دفترچه ای از اسکیس های او در این مسافرت ، حاوی طرح هایی از معبد پارتنون، به خوبی اثبات کننده تأثیرات ارائه شده در کار بعدی او به نام ورس اون آرکیتکچردر سال ۱۹۲۳ بود.او در سال ۱۹۱۶ و در سن ۲۹ سالگی برای همیشه به پاریس نقل مکان کر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *