موضوع دانلود پاورپوینت ميكروبيولوژي مواد غذايي

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت ميكروبيولوژي مواد غذايي”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت ميكروبيولوژي مواد غذايي

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, میکروبیولوژی, مواد غذایی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت ميكروبيولوژي مواد غذايي” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت ميكروبيولوژي مواد غذايي

 


                نوع فایل: power point   قابل ویرایش ۲۰  اسلاید   قسمتی از اسلایدها: میکروب ها در گیاهان سطح گیاهان سالم (سبزیجات و میوه جات) در حین رشد حاوی فلور میکربی –شامل باکتری، محمر و کپک – است که اهمیتی در فساد مواد غذایی ندارد.میکربهای بیماری زا می توانند از طریق گیاهان آفت زده به گیاهان سالم در حین برداشت منتقل شوند.اگر خاک با فاضلاب آبیاری شود محصولات گیاهی می توانند حاوی میکربهای بیماری‌زا نیز باشند.فلور طبیعی میکربی گیاهان زمانی که آنها می رسند و پیر می شوند دچار تغییر شده و ممکن است در حین برداشت و نگهداری آنها باعث فساد آنها شوند. فهرست مطالب و اسلایدها: مقدمه اي بر ميكروبيولوژي مواد غذايي میکربها از چه طریقی وارد مواد غذایی می شوند؟ منابع ورود ميكروارگانيسمها در مواد غذايي میکربها در گیاهان فلور گیاهان رسیده و پیر شده فلور میکربی در غلات ميكربها در حيواني ميكربهاي با منشاء انسانی میکربها در تجهیزات چه نوع ميكربهایي در هوا زنده مي مانند؟ انواع باكتريهاي موجود در هوا مكانيسم پخش باكتريها د …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *