موضوع دانلود پاورپوینت میکروفیلتراسیون

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت میکروفیلتراسیون”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت میکروفیلتراسیون

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, میکروفیلتراسیون

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت میکروفیلتراسیون” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت میکروفیلتراسیون

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۲۸ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: تعریف غشاء لایه ای نازک است که می تواند اجزای یک سیال را به طور انتخابی جدا نماید.دو عمل اصلی که توسط غشا انجام می شود: نفوذ پذیری یا تراوش permeability انتخابگری یا گزینش پذیریselectivity انواع قالب های غشا طرح صفحه ای قالبی  طرح لوله ای طرح مارپیچ صافی های فیبر میان تهی طرح مارپیچ ارزان است اما نمی تواند جامدات معلق را تصفیه کند. طرح فیبر تو خالی نمی تواند با فشارهای بالای مورد نیاز برای جداسازی جامدات معلق تطبیق یابد و طرح لوله ای می تواند جامدات معلق را تصفیه کند و با فشارهای بالا تطبیق یابد امّا گران است.در میکروفیلتر اسیون برای حذف جامدات معلق از صافی های فیبر میان تهی استفاده می گردد.   فهرست مطالب و اسلایدها:   تعریف غشاء انواع قالب های غشا انواع فرایندهای جداسازی غشایی نانوفیلتراسیون اولترافیلتراسیون میکروفیلتراسیون جنس غشای میکروفیلتراسیون موارد مورد اهمیت در طراحی یک غشای میکروفیلتر برخی نکات در میکروفیلتراسیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *