موضوع دانلود پاورپوینت نوشیدنی های غیر الکلی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت نوشیدنی های غیر الکلی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت نوشیدنی های غیر الکلی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, نوشیدنی های ,غیر الکلی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت نوشیدنی های غیر الکلی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت نوشیدنی های غیر الکلی

 


                  نوع فایل: power point   قابل ویرایش ۲۰  اسلاید   قسمتی از اسلایدها: مقدمه : همانطور که می دانیم ابتدایی ترین و ساده ترین نوشیدنی مصرفی در بین عموم مردم دنیا آب است،  ممکن است این دلیل ( ایجاد تنوع در طعم آب ) یکی از دلایل به وجود آمدن نوشیدنی ها ذکر شده باشد .                نوشیدنی است که الکل جزء محتویات آن نیست . نوشابه های مخلوط غیر الکلی شامل پانچ ها ، بعضی از کوکتل ها و … می باشند .  این نوشابه ها کمتر از نیم درصد  الکل دارند و بر اساس درصد الکل بوسیله حجم طبقه بندی می شوند . فهرست مطالب و اسلایدها: مقدمه نوشیدنی غیر الکلی ماءالشعیر مواد اولیه تولید ماءالشعیر تولید ماءالشعیر به روش سنتی فرایند تولید ماءالشعیر به صورت صنعتی واحد های مختلف تولید ماءالشعیر لزوم تصفیه آب خواص ماءالشعیر   منابع ومأخذ: ۱-wikipedia,the free,encyclopedia- Yeast 2-wikipedia,the free,encyclopedia- Beer 3-wikipedia,the …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *