موضوع دانلود پاورپوینت نگهداری مواد غذایی با استفاده از تشعشع

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت نگهداری مواد غذایی با استفاده از تشعشع”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت نگهداری مواد غذایی با استفاده از تشعشع

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, نگهداری مواد غذایی, با استفاده از تشعشع

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت نگهداری مواد غذایی با استفاده از تشعشع” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت نگهداری مواد غذایی با استفاده از تشعشع

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۲۶ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: اشعه دهی(Irradiation ) اشعه دهی مواد غذایی نوعی فرآیند «سرد» برای نگهداری غذا محسوب می شود. اشعه دهی مواد غذایی نوعی روش فیزیکی برای فرآوری محسوب می شود که شامل قرار دادن ماده غذایی بسته بندی شده در برابر اشعه های گاما، اشعه X و الکترون می باشد. کاربرد اشعه دهی در مواد غذایی میوه ها و سبزیجات: اشعه دهی فرآیند معتبری برای ممانعت از جوانه زنی محصولاتی نظیر پیاز و سبزیجات می باشد. گیاهان دارویی و ادویه ها: برای کنترل میکروارگانیسمهای پاتوژن در گیاهان دارویی و ادویه ها میزان اشعه KGy 10 لازم است. اشعه گاما وكاتدی اشعه گاما نفوذ خوبی دارد، اما با افزایش عمق نفوذ ، كارایی آن به صورت لگاریتمی كاهش می یابد . از طرف دیگر اشعه كاتدی نفوذ پذیری كمی دارد   فهرست مطالب و اسلایدها: روشهای نگهداری مواد غذایی اشعه دهی(Irradiation ) مزایای اشعه دهی دوز جذب شده روش های اشعه دهی کاربرد اشعه دهی در مواد غذایی مزایای اشعه دهی محدودیت های اشعه دهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *