موضوع دانلود پاورپوینت همه چیز در مورد فرآورده های گوشتی (سوسیس و کالباس)

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت همه چیز در مورد فرآورده های گوشتی (سوسیس و کالباس)”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت همه چیز در مورد فرآورده های گوشتی (سوسیس و کالباس)

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, همه چیز, در مورد فرآورده های گوشتی ,(سوسیس و کالباس)

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت همه چیز در مورد فرآورده های گوشتی (سوسیس و کالباس)” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت همه چیز در مورد فرآورده های گوشتی (سوسیس و کالباس)

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۲۱ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: پیشگفتار: اگر بپذیریم كه در بسیاری از كشورهای جهان سوم میزان رشد مردم آن، سالانه بیش از ۳ درصد است وهر سال در برابر یك میلیون نفر مردم آن، ده هزار نفر مردم دیگر به جهان می آیند و در یك كشور شصت میلیونی بیش از ششصد هزار نفر بر شمار جمعیت افزوده می شود، بی درنگ در این اندیشه فرو خواهیم رفت كه محصولات و فرآورده های كشاورزی و دامی كشور را چگونه باید افزایش دهیم؟  به همین دلیل كارخانه های مختلف مواد غذایی، تأسیس و محصولات متنواع در بسته بندی های گوناگون به بازار عرضه كرده اند كه یكی از انواع مهم آن، محصولات گوشتی می باشند.   انگيزه ايجاد فرآورده هاي گوشتي اين بوده است كه به وسيله گوشت و مواد ديگر مانند آرد و شير خشك و سويا و… محصولي توليد شود كه  علاوه بر تامين پروتئين مورد نياز، انرژي زياد و قيمت كمتر از گوشت و طعم و مزه خوب و دلخواه داشته باشد و سريع و آسان قابل مصرف باشد.   فهرست مطالب و اسلایدها: پیشگفتار ترکیبات گوشتی چیست؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *