موضوع دانلود پاورپوینت پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, پاکسازی, و بهداشتی کردن, تجهیزات مربوط به شیر, و شیردوشی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي

 


                  نوع فایل: power point قابل ویرایش ۱۳ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: هدف از پاكسازي، برطرف كردن لكه هاي شير، مواد معدني و اصلي جامد است كه برسطح وسايل بعد از برداشت شیر برجاي مي مانند. هدف از بهداشتي كردن هم از بين بردن   موجودات ریز ميكروسكوپي  و رسوبي حاضر در سطح اين تجهیزات است كه فوراً بايد  قبل از شيردوشي بعدي انجام گيرد، كافي نبودن و پاكسازي و بهداشتي كردن نامناسب به باكتري ها اجازه مي دهند بر روي سطح تجهیزات باقي مانده، رشد كرده و تكثير يابند و منجر به افزايش شمار باكتري ها در شير شوند. برطرف كردن اين مواد از سطح  ظروف   مربوط به شير بلافاصله بعد ازشير دوشي مهم است چون با گذشت زمان چسبندگي اين مواد به سطح ظروف افزايش مي يابد همچنين اين مواد با خشك شدن و يا گرما چسبندگي بيشتري در سطح ظروف مي يابند.   فهرست مطالب و اسلایدها: پاكسازي و بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به شير و شيردوشي انواع مواد شيري عامل هاي پاك سازي بهداشتي كردن تجهيزات مربوط به  شير روند پاكسازي تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *