موضوع دانلود پاورپوینت چراغ راهنماي تغذيه اي (اهميت موضوع و معرفی يک نرم افزار طراحی شده برای تعيين آن)

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت چراغ راهنماي تغذيه اي (اهميت موضوع و معرفی يک نرم افزار طراحی شده برای تعيين آن)”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت چراغ راهنماي تغذيه اي (اهميت موضوع و معرفی يک نرم افزار طراحی شده برای تعيين آن)

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, چراغ راهنمای تغذیه ای, (اهمیت موضوع و معرفی یک نرم افزار طراحی شده برای تعیین آن)

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت چراغ راهنماي تغذيه اي (اهميت موضوع و معرفی يک نرم افزار طراحی شده برای تعيين آن)” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت چراغ راهنماي تغذيه اي (اهميت موضوع و معرفی يک نرم افزار طراحی شده برای تعيين آن)

 


                نوع فایل power point قابل ویرایش ۲۲ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: چراغ راهنما به صورت برچسب روي مواد غذايي درج مي شود و از سه رنگ سبز، زرد و قرمز تشکيل شده است. رنگ سبز نشان دهنده مفيد بودن ماده غذايي، زرد نشان دهنده اخطار و احتياط و قرمز نشان دهنده مضر بودن آن ماده غذايي است. اطلاعات مرتبط با ميزان انرژي بر اساس کيلو کالري در هر سهم ماده غذايي يا در ۱۰۰گرم/ ميلي ليتر مواد غذايي که سهم براي آنها تعريف نشده است. اطلاعات مرتبط با ميزان نمک (کلريد سديم)، چربي کل، اسيدهاي چرب ترانس، قند (کل قندهاي منو و دي ساکاريد آزاد به غير از پلي اولها) بر حسب گرم در هر سهم مواد غذايي يا ۱۰۰ گرم / ميلي ليتر مواد غذايي که سهم براي آنها تعريف نشده است.   فهرست مطالب و اسلایدها: برچسب گذاری چراغ راهنماي تغذيه اي اهداف برچسب گذاری چراغ راهنماي تغذيه اي نشانگرهاي رنگي تعريف سهم يک ماده غذايي مواد غذايي جامد مواد غذايي مايع نرم افزار طراحی شده برای تعيين چراغ راهنماي تغذيه اي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *