موضوع دانلود پاورپوینت چریمویا

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت چریمویا”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت چریمویا

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, چریمویا

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت چریمویا” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت چریمویا

 


                نوع فایل: power point قابل ویرایش ۳۴ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: منشا و پراکندگی ارتفاعات آند در اکوادور،کلمبیا،بولیوی در ارتفاعات برزیل و شیلی به صورت بومی درامده است در سال ۱۹۵۰ با آفت زدگی مرکبات در ارتفاعات سیرانوادا چریمویا جایگزین آنها شد سال ۱۹۷۰ در جزایر هاوایی سال ۱۹۷۹ در ایتالیا کاشت در ارتفاع ۷۵۰ متری در فیلیپین آب و هوا چریمویا میوه ای نیمه گرمسیری است که نیازمند روز بلند است در کلمبیا در ارتفاع ۱۴۰۰-۲۰۰۰ متر با دمای ۱۷-۲۰ رشد خوبی داشت در پرو دمای مناسب ان:۱۸-۲۵ درجه در تابستان و ۱۵-۱۸ درجه در زمستان حساس به سرما   فهرست مطالب و اسلایدها: Annona cherimola ارزش غذایی و موارد مصرف گونه های دیگر منشا و پراکندگی گیاه شناسی انواع چریمویا آب و هوا گرده افشانی خاک تکثیر عملیات کاشت آفات و بیماری ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *