موضوع دانلود پاورپوینت کروماتوگرافی

فایل قابل دانلود برای “پاورپوینت کروماتوگرافی”  در همین سایت و همین صفحه برای دانلود شما آماده شده است. این فایل با مشخصات زیر آماده دانلود کردن می باشد:

عنوان کامل: پاورپوینت کروماتوگرافی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ: پاورپوینت, کروماتوگرافی

فروشگاه:فورکیا

گردآورنده:j71.ir پایان نامه، رساله، مقاله و تحقیق

برای دانلود این فایل در ادامه از داخل کادر روی توضیح بیشتر/دانلود به رنگ آبی کلیک کرده و پس از انتقال به سایت فروشنده و مطالعه کامل این فایل ارزشمند اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایید. لینک دانلود همان لحظه پس از موفقیت آمیز بودن پرداخت توسط بانک نمایش داده خواهد شد.

لینک دانلود فایل “پاورپوینت کروماتوگرافی” مستقیم و با سرعت زیاد هست

مطالب مشابه در همین سایت با عنوان پاورپوینت کروماتوگرافی

 


                  نوع فایل power point قابل ویرایش ۱۱ اسلاید   قسمتی از اسلایدها: انواع و اصول کروماتوگرافی انواع کروماتوگرافی: ۱- کروماتوگرافی کاغذی۲- کروماتوگرافی ستونی ۳- کروماتوگرافی نازک لایه۴- کروماتوگرافی گازی اصول انواع کروماتوگرافی: فازهای کروماتوگرافی ۱- فاز ثابت۲- فاز متحرک   فهرست مطالب و اسلایدها: شناسائی یک نمونه قند که مشکوک به یکی از قندهای گلوکز، گالاکتوز و گزیلوز می باشد مقدمه کروماتوگرافی((Chromatography انواع و اصول کروماتوگرافی اصول کروماتوگرافی کاغذی Paper Chromatography)) اصول کروماتوگرافی ستونی  (Column Chromatography) اصول کروماتوگرافی نازک لایه  (Thin Layer Chromatography) اصول کروماتوگرافی گازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *